Jekaterina II: Protinga Valdovė ir Aistra Vyrams
Jekaterina II, geriau žinoma kaip Jekaterina Didžioji, yra viena iš labiausiai žinomų Rusijos imperatorių, išgarsėjusi dėl savo intelektualumo ir gebėjimo valdyti. Tačiau ji taip pat žinoma dėl savo didelės aistros vyrams ir daugelio meilužių, kurie ją lydėjo visą gyvenimą.
Jaunystė ir Santuoka
Jekaterina gimė 1729 m. Prūsijos generolo šeimoje. Jos tėvas buvo itin atsidėjęs tarnybai, o motina – nuotykių ieškotoja, kuri dažnai keliaudavo po Europą. 1745 m. Jekaterina buvo ištekinta už Petro III, tačiau jų santuoka buvo nesėkminga ir netrukus po vestuvių jai pasirodė pirmasis meilužis.
Meilužiai ir Perversa
Jekaterinos santykiai su meilužiais buvo intensyvūs ir dažni. Vos sulaukusi 18 metų, ji jau buvo pakeitusi kelis meilužius, o gandai sklandė, kad jos pirmagimis, sūnus Pavelas, iš tikrųjų galėjo būti ne Petro III vaikas. Jekaterina mėgo vyrų draugiją, turėdama net kelis meilužius vienu metu.
Valdymo Metai
Po carienės Elžbietos mirties 1762 m., Jekaterina perėmė valdžią. Tais pačiais metais Petras III buvo priverstas pasirašyti aktą, kuris leido jo žmonai tapti imperatore. Jekaterina II karūnuota, tačiau tai nesumažino jos meilės nuotykiams. Ji buvo žinoma už dosnumą savo meilužiams, dovanodama jiems titulus ir žemes.
Politika ir Agresija
Jekaterinos II valdymo metu Rusija patyrė didelių teritorinių išplėtimų, įskaitant Krymo ir Lenkijos žemes. Ji siekė modernizuoti šalį, įsteigdama mokyklas ir remdama meną. Tačiau jos politika dažnai buvo apibrėžta ir kaip agresyvi, ypač dėl užsienio politikos. 1773-1775 m. Rusijoje įvyko didžiausias valstiečių sukilimas, vadovaujamas Jemeljeno Pugačiovo, siekiant panaikinti baudžiavą, tačiau jis buvo sutriuškintas.
Meilužių Atranka
Pabėgimas iš Jekaterinos II lovos buvo laikomas valstybės išdavimu. Būdama penktajame dešimtmetyje, ji ir toliau traukė vyrų dėmesį, o jos naujuoju favoritu tapo Grigorijus Potiomkinas. Jis netgi sugalvojo meilužių atrankos sistemą, kurią Jekaterina priėmė, leisdama jam pasirinkti, kas galėtų būti jos meilužiais.
Mirė su Gandais
Jekaterinos II mirtis 1796 m. buvo apipinta įvairiais mitais, tarp jų ir gandais, kad ji mirė tualete. Nors ji iš tikrųjų mirė dėl insulto, sklandė ir kitos neigiamos kalbos apie jos mirtį.